Utworzone przez o 2016-08-16 w aktualności, pielgrzymka | 0 comments

Kochani Pielgrzymi i Przyjaciele SPE!

Kochani Pielgrzymi i Przyjaciele SPE!

Kochani Pielgrzymi i Przyjaciele SPE!

Dobiegł końca czas pielgrzymki, który nazywamy CZASEM ŁASKI i to jest prawda! Bóg przyszedł do każdego z nas w konkretny sposób. Powtarzamy często w świadectwach, że Bóg przychodzi do nas w drugim człowieku. To też prawda. Dlatego jako kadra chcielibyśmy PODZIĘKOWAĆ wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu XXV SPE J Chwała Bogu, że dał nam piękną pogodę, aniołom stróżom, że doprowadzili nas bezpiecznie do celu, Maryi że utulała nas wieczorami do snu po całym dniu trudu.

Dziękujemy pielgrzymom, którzy w tajemnicy swoich serc ofiarowali każdy wysiłek i ból Maryi w intencjach pielgrzymowania. Dziękujemy wszystkim diakoniom, a także chłopakom od sprzętu, którzy profesjonalnie podeszli do sprawy, a my mogliśmy skupić się na treści ewangelizacji. Dziękujemy naszym kochanym gospodarzom, którzy sprawili że pielgrzymka stała się momentami „trudem jedzenia podejmowanym w duchu wiary”. Dziękujemy rodzicom, którzy odważyli się puścić swoje dzieci („ona jest jeszcze taka mała”) na wakacje z salezjanami, w nadziei że wrócą lepsze.

XXV lat tego cudu zawdzięczamy odwadze, radości i mocy Ducha trzech dzielnych salezjanów: ks. Leszka, ks. Darka i ks. Wojtka. Odmówmy więc z wdzięcznością za nich: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. Don Bosco? Ole!

Moderatorzy SPE

Facebooktwitterpinterestlinkedinmailby feather

Comments

comments

Wyślij odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three × two =