Utworzone przez o 2016-07-23 w aktualności, pielgrzymka | 0 comments

XXV SPE JUŻ NIEBAWEM

XXV SPE JUŻ NIEBAWEM

Kochani młodzi przyjaciele!
Po raz 25. w drogę na Jasną Górę wyrusza Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna. Każdy kto choć raz poszedł na pielgrzymkę wie, że to „trud wędrówki, wypływający z ducha wiary jako świadectwo Kościoła pielgrzymującego”. Trud, świadectwo, wiara, droga, a przede wszystkim radość, odwaga, moc Ducha, przyjaźń. Niezwykły czas w ciągu roku, czas nieporównywalny z żadnym innym, czas łaski.

Hasłem tegorocznej, jubileuszowej SPE jest „Dziękujcie Panu za Jego Miłosierdzie”. Jest za co dziękować! Dostaliśmy niezwykłą łaskę wiary i świadectwa, miłości Bożej i przedsmak przyszłego życia. Bóg chce, abyśmy więcej dziękowali i uwielbiali Go niż prosili i nękali Go ciągłym narzekaniem, że czegoś jeszcze nam potrzeba. Uwielbiajmy Pana za Jego Miłosierdzie!
Zachęcamy Was już dzisiaj do modlitwy i do duchowego przygotowania do pielgrzymki. Módl się już teraz za ludzi, których spotkamy i z którymi podzielimy się radością Ewangelii. Módl się za gospodarzy, którzy Cię przyjmą i za tych, którzy przyjmowali Cię w poprzednich latach. Dziękuj Bogu, że zaprosił Cię do wspólnej wędrówki, że połączył w tej drodze wielu wspaniałych i bardzo różnych ludzi.

Zatem: przeczytaj jeszcze raz regulamin pielgrzymki, pakuj plecak, zabierz zebrane leki, namów kolegę lub koleżankę i ruszaj do Szczańca 30 lipca! Wszystkie diakonie i zaangażowanych w dodatkową służbę (zwłaszcza muzycznych i teatralnych) zapraszamy 29 lipca do Szczańca!
Z modlitwą – Kadra SWE. Don Bosco? Ole!

Książeczka – kliknij-zapisz-wydrukuj-wypełnij

Facebooktwitterpinterestlinkedinmailby feather

Comments

comments

Wyślij odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − eight =